Strona używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w ramach dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystając z FRIKOBUSY.PL wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Kliknij, aby zamknąć.
Pierwszy przegubowiec Bursiaka ponownie na ulicach Łodzi


Pierwszy przegubowiec Bursiaka ponownie na ulicach Łodzi


Tagi: Real Bursiak Mercedes O405G ELW 12HF

W piątek 18.07.2008 r. ponownie, tym razem po trzymiesięcznej przerwie, powrócił "stary" przegubowy Mercedes O405G #ELW 12HF Bursiaka. Od rana kursował na linii Real Widzew/Olechów.

Mercedes jeździł tego dnia testowo. W ten sposób pracownicy "Bursiaka" chcieli sprawdzić efekty naprawy. Taka ostrożność jest nie bez powodu. Trzy miesiące temu okazało się bowiem, że serwis z Konstantynowa Łódzkiego nie naprawił tego pojazdu tak jak się należy. Po tym incydencie zmieniono serwisanta i pojazd trafił do Radomska. Teraz Mercedes jeździ już bez zarzutu.

Wieczorem pojazd doznał drobnej awarii. Nie była ona jednak groźna i pojazd już później cały weekend przejeździł bez większych problemów na linii Real Widzew/Olechów.

Autobus, jak już pisaliśmy wcześniej, docelowo ma powrócić na linię Real Śródmieście. Biały Mercedes O405G #ELW 49RH, który dotychczas jeździł na Śródmieściu, będzie tymczasowo pełnił rolę autobusu rezerwowego.


Galeria zdjęć (6):


Dodał: Jakub Luc
Opublikowano: 2008-07-19 20:00:00
Aktualizacja: 2010-10-10 19:06:35

Komentarze (0)


Artykuł nie posiada jeszcze komentarzy.Dodaj komentarz