Strona używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w ramach dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystając z FRIKOBUSY.PL wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Kliknij, aby zamknąć.
Trwają prace nad całopojazdową autoreklamą Kris-Toura


Trwają prace nad całopojazdową autoreklamą Kris-Toura


Tagi: reklama Kris-Tour Mercedes O407 ELW 87SM

W połowie lipca 2009 r. na Mercedesie O407 #ELW 87SM pojawiła się autoreklama firmy "Kris-Tour". Dominującym kolorem jest fiolet, który stanowi też tło dla uruchomionej niedługo później nowej strony internetowej przewoźnika (LINK).

Reklama zawiera w sobie oprócz logo i danych teleadresowych przewoźnika, także informację o wynajmie pojazdów. Dodatkowo znajdują się zdjęcia trzech ostatnio zakupionych pojazdów: Mercedesa Tourismo, Mercedesa Sprintera oraz Mercedesa Minivana. Reklama zachodzi także na szyby w postaci tzw. "siateczki". Niestety ze względu na fakt, iż pojazd potrzebny był w normalnym, codziennym ruchu, nie udało się (na dzień pisania materiału) ukończyć tej reklamy, bowiem przód pojazdu pozostał nietknięty. Jednak podstawowe informacje i tak już zostały przedstawione na burtach i na tyle Mercedesa.

Dominującym kolorem jest kolor fioletowy, który jest też częściowo tłem dla nowej wersji strony internetowej firmy. Jej odsłonięcie miało miejsce pod koniec sierpnia. W nagłówku widać dwa najnowsze Mercedesy 17RHD, a wśród innych zdjęć na stronie odnaleźć można także pozostałe pojazdy wykorzystane w autoreklamie. Adres strony nie uległ zmianom i jest to nadal: www.kris-tour.com.pl.

Jak wspominaliśmy wyżej, do autoreklamy wytypowano Mercedesa O407 #ELW 87SM. Jest to pojazd wyprodukowany w 1990 r. dla RMV Koblenz. Następnie od 2001 r. służył w VREM Mayen. Do Łodzi przybył w czerwcu 2008 r. i pozostał w malowaniu zakładowym tej firmy (tj. pomarańczowo-żółtym). Zaraz po zarejestrowaniu został oddelegowany do Warszawy jako rezerwa dla tamtejszych linii CH Targówek.
Nie był tam długo, bowiem hipermarket z końcem roku całkowicie zrezygnował z linii bezpłatnych i wraz z dwoma Mercedesami O405 powrócił do Łodzi. Obecnie pojazd obsługuje głównie przewozy pracownicze oraz od kwietnia 2009 r. wystawiany jest czasami w weekendy na linię bezpłatną M1 Widzew.


Galeria zdjęć (12):


Inne materiały (1):


Dodał: Jakub Luc
Opublikowano: 2009-11-20 22:00:00
Aktualizacja: 2010-10-09 21:29:59

Komentarze (0)


Artykuł nie posiada jeszcze komentarzy.Dodaj komentarz