Strona używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w ramach dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystając z FRIKOBUSY.PL wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Kliknij, aby zamknąć.
Apsys Management Manufaktura


Logo: logo_manu.jpg
Nazwa: Apsys Management Manufaktura
Skrót nazwy: Manufaktura
Adres: 91-065 Łódź, ul. Karskiego 5
WWW:
Opis firmy:

Firma "Apsys" to międzynarodowy operator nieruchomości handlowych. W Polsce jest deweloperem i zarządcą 17 centrów handlowych. W Łodzi są to: CH Tulipan, CH Pasaż Łódzki oraz wielofunkcyjne centrum Manufaktura, które jest flagowym projektem firmy.

W 2003 r. rozpoczęły się prace rewitalizacyjne i budowlane na terenach byłych zakładów Izraela Poznańskiego. 17 maja 2006 r. oficjalnie otwarto centrum kulturalno-handlowo-rozrywkowe Manufaktura. Ze względu na ogromną powierzchnię całego kompleksu w głowach projektantów powstała myśl, aby powstal specjalny pojazd wożący gości po całym terenie. Specjalne "Tramwaje Manfaktury", zaprojektowane przez firmę Virgile and Stone z Londynu, kursują po Rynku Manufaktury od początku jej funkcjonowania. Od 21 listopada 2006 r. tramwajem tym można bezpłatnie podróżować również po ulicach wokół Manufaktury. Pojazdy należą do firmy Apsys, jednak ich opieką i obsługą zajmuje się firma Kris-Tour.


Do listy przewoźników

Używane modele:


Losowe zdjęcie Model Pojazdy Zdjęcia Informacje
1056.jpg Nieokreślony 3 8 Nieokreślony
Pojazdów: 3
Zdjęć: 8